Hadi Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhaba sevgili Hadi Bilgi Yarışması severler,

Siz değerli kullanıcılarımız tarafından sorulan soruları kısa kısa açıkladık!

Hadi Nedir?

Mobil cihazlar üzerinden oynanabilen, canlı yayında para ödüllü bilgi yarışması fikri ile yola çıkan ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. Ekran karşısında kendi kendine yarışmaktan sıkılanlar, artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, para ödüllerinin sahibi olabiliyor. Günde 2 kez düzenlenen ve her güne farklı bir yarışma tarzıyla sizlere sunulan Hadi’de bugüne kadar dağıtılan para ödülü milyonu geçti.

Hadi ipucu joker kodu

hadi ipucu joker kodu
hadi ipucu joker kodu

Hadi uygulaması için gün içinde bir sorunun ipucu paylaşılmaktadır. Genellikle 12 soruluk hadi yarışmasının 7 sıradaki sorusu hadi ipucu olarak https://www.hadijokerkodu.com adresinden paylaşılmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden sadece sorunun ipucuna değil cevabına da ulaşabilirsiniz. Hadi ipucuna ulaşmak için herhangi bir sosyal medya hesabın olmasa da her güne ait hadi ipucu ve joker kodu sitemizde paylaşılacaktır

Hadi ipucu joker kodu ne zaman paylaşılıyor?

Hadi Hakkında Merak Ettikleriniz 1

Öncelikle her gün düzenli olarak Hadi ipucu joker kodu paylaştığımızı belirtmek isteriz. Fakat bildiğiniz üzere bazı yarışmalarımız sponsorlar aracılığıyla yapılmaktadır. Örneğin TV+ Joker Kodu, Fizy Joker Kodu, Lifetime Joker Kodu, Paycell Joker Kodu… Dolayısıyla joker kodlarının tam olarak paylaşıldığı saat belli olmamaktadır. Bu konuda bizi anlayışla karşılayacağınızı biliyoruz. Fakat size güzel bir haberimiz var: Sitemizde yer alan bildirimler sayesinde hadi ipucu joker kodu beklemeye son!

Hadi ipucu joker kodu almak için ne yapmam gerekiyor?

İşin en kolay tarafına geldik. Sitemizde bu kodlar anında paylaşılıyor. Fakat hadi joker hızla tükendiği için acele etmeniz gerekiyor. Dilersen biz bunu çok zahmetsiz bir şekilde senin için halledebiliriz. Hem de herhangi bir ücret ödemeden herhangi bir abonelik oluşturmadan, üye olmadan, kayıt yapmadan. Sadece sitemiz bildirimlerine izin verdiğiniz takdirde tüm hadi ipucu joker kodu cebinde olacak!

Hadi ipucu joker kodu için nereyi takip etmem gerekiyor? 

takip et

Sitemizde hadi ipucu için Güncel Hadi İpucu başlığı altında her gün, o güne ait hadi ipucu ve cevabı olarak paylaşılmaktadır. Bu konular için BURAYA bakabilirsin.

Hadi Joker Kodu için de tüm günlere ait joker kodları hem ayrı ayrı konular olarak hem de tek bir başlık altında toplu olarak paylaşılmaktadır. Hadi Joker Kodu için de BURAYA bakabilirsin.

Joker Kodu tükenmiş ne yapabilirim?

Hadi Joker tükendi diye üzülme. Bizi takip et jokersiz kalma. Ayrıca yarışmada kullandığın kullanıcı kodunu sitemizde yer alan yorum kısmında paylaşarak joker kazanabilirsin. Bunun için “Hadi Joker : Referans Kodu “ olarak yazarsan daha dikkat çekeceğinden emin olabilirsin.

Bir başka joker kazanma yöntemi ise yarışmaya arkadaşlarını davet ederek joker kazanabilirsin. Yarışmaya yeni katılan arkadaşın senin referans kodunu kayıt olurken kullanırsa sen de joker kazanırsın.

Hadi Joker Kodunu nereye girmeliyim?

joker kodu giriniz
joker kodu giriniz

Sitemiz üzerinden aldığın hadi joker kodunu, hadi uygulamasında yer alan “Joker Kazan” bölümüne girmen gerekiyor.

Hadi ipucu joker kodunu göremiyorum. Neden?

Sitemizi sık ziyaret ediyorsanız muhtemelen bilgisayarınızın ya da mobil cihazınızın önbelleğinde eski veriler yer alıyordur. Önbellekteki verileri silebilir ya da daha kolay bir yöntem olan bulunduğunuz sayfayı yenileyebilirsiniz. Sayfayı yenilediğinizde yeni ipucu ve Joker kodunu göreceksiniz.

Hadi Joker Kodunu kaç kez paylaşıyorsunuz?

Bu sorunun cevabı yine yapılacak yarışmalarda ve sponsorlarda saklı. Genellikle gün içinde bir kez joker dağıtılmasına rağmen bazen günde iki kez joker paylaşılıyor. Jokerleri kaçırmamak için sitemiz bildirimlerine izin vermeniz yeterli olacaktır.

Hadi joker kodunu ne zaman kullanabilirim?

Son soru hariç jokerini istediğin soruda kullanabilirsin. Dilersen yanlış cevap verdiğin soruda da jokerini kullanmayabilir yarışmaya devam etmeyebilirsin. Kullanılmayan jokerler yine hesabında kalacaktır. Bir sonraki yarışmada kullanmadığın jokeri kullanabilirsin.

Hadi Joker kodunu girmeme rağmen hesabıma eklenmedi. Neden?

Sistemsel aksaklıklar, yoğun veri trafiği, ağ bağlantı problemleri, mobil cihazların performansının düşmesi sonucunda bu tip aksaklıklar maalesef yaşanabiliyor. Bu tip durumlar yaşandığında siz kullanıcılarımızın hesabına otomatik olarak joker kodu tanımlanacaktır.

Hala Hadi ile tanışmayanlar varmış diye duyduk 😉 Hadi oynamayan arkadaşlarını da getir onlarla da tanışalım. Hadi öğlen 12:30,  her akşam 20:30’da sizlerle.

Hadi Bilgi Yarışmasını App Store ve Google Play Store’dan indirebilirsin.

hadi app store

hadi google play store

 

Bize ulaşmak için sitede bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Herkese bol kazançlı ve eğlenceli yarışmalar diliyoruz!